Качественные товары для животных

Товары от проверенных производителей с доставкой по Украине от 1 до 3 дней

Вибір породи собаки

Собаки різних порід відрізняються характером, розмірами, шерстю і тому подібним. Ви повинні вибирати собі собаку, виходячи з вашого характеру, можливостей. Погодьтеся, незручно тримати кавказьку вівчарку в малогабаритній однокімнатній квартирі, та і прожиток такого собаки коштує вельми дорого. А скільки шерсті залишається від такого собаки. Та і собаці буде дуже незатишно, такому собаці потрібний рух.

Собаки діляться на дві категорії: службові і декоративні. До службових собак відносяться вівчарки, добермани, ротвейлери, ердель-тер'єрі, боксери, доги, стафордширськi тер'єри і подібні собаки. Як правило, службові собаки великі. Їх утримання дорожче. Вони вимагають більше їжi, і головне, їм потрібне серйозне дресирування (що теж коштує грошей).

Службовим собакам необхідний курс слухняності і захисної служби, можна виучити їх роботі сліду. Саме необхідно. В процесі дресирування розвиваються їх робочі якості, виробляється сміливість, безстрашність. Адже у собак, як і у людей, боязкість є домінуючою рисою вдачі, що передається по спадку, а кому приємно мати боязкого собаку. Звичайно, хороший службовий собака вселяє пошану тим, що оточує, але помiркуйте, чи вистачить у вас часу, фізичних сил, матеріальних можливостей, щоб утримувати такого собаку.

Живлення такого собаки обходиться приблизно 90 USD в місяць, прогулянки і дресирування не менше 2 годин щодня, на навчання собаки Ви витратите не менше 600 USD, плюс витрати на лікарок і ліки, на змагання, на виставки. Якщо Ви відчуваєте, що не потягните, набувайте собаки декоративного, не губiтm службових собак, їх і так вже практично не залишилося.

Декоративні собаки, як правило менших розмірів, відповідно, їм потрібно менше їжi, вони не вимагають спеціального дресирування, цілком достатньо - "дресирування для життя", з ними можна менше гуляти, але вони теж собаки, такі ж віддані, люблячі своїх господарів, як і службові.

Але і службові породи собак сьогодні поділяються на собак робочого розведення і собак шоу (декоративного) розведення, і далеко не кожна вівчарка буде схожа на легендарного Мухтара. Перш ніж зупинити свій вибір на конкретній породі, прочитайте літературу про стандарт породи, порадьтеся зі знайомими, в яких є собаки такої породи, не кваптеся - ви набуваєте нового члена сім'ї.